HR-UP! KIM JESTEŚMY?

Wspieramy pracodawców i kandydatów.

Pracodawcom pomagamy w wyborze najlepszych pracowników, a kandydatom w znalezieniu
wymarzonej pracy.

Dlaczego HR-UP?

Wierzymy, że wszystko, co robimy, podważa status quo. Staramy się myśleć inaczej, działać inaczej niż inni.

Wierzymy również, że kluczem do sukcesu są ludzie. Sposób, w jaki realizujemy projekty, polega na dogłębnym poznaniu Państwa potrzeb i oczekiwań, wybraniu odpowiedniej strategii rekrutacyjnej i dostarczeniu najlepszych kandydatów w najkrótszym z możliwych terminów.

Tak się składa, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Nasze wartości

Misja

Celem naszej działalności jest wsparcie naszych Klientów i Kandydatów: Klientom pomagamy w doborze najlepszych pracowników a Kandydatom w znalezieniu wymarzonej pracy. 

Wizja

Pragniemy być firmą wspierającą naszych Klientów – zarówno Firmy jak i Kandydatów – do której będą oni wracać. Chcemy być ich pierwszym wyborem nie tylko w realizacji procesów rekrutacyjnych, ale również chcemy być partnerem biznesowym wspierającym ich w employer brandingu czy budowaniu marki osobistej.

Wartości

Naszymi najważniejszymi wartościami są:

  • Transparentność
  • Szacunek
  • Profesjonalizm

Dzień dobry,

Nazywam się Agnieszka Widacka i odkąd pamiętam moją misją było pomaganie innym.

Od kilkunastu lat pracuję w obszarze szeroko pojętego HR: jako rekruter, headhunter, doradca i konsultant. Uwielbiam rozmawiać z kandydatami oraz hiring managerami i wspierać ich w podejmowaniu ważnych decyzji.

Jestem również entuzjastką zagadnień związanych z Employer Brandingiem i w tym zakresie również pomagam moim klientom. Kandydatów z kolei wspieram w budowaniu profesjonalnych marek osobistych.

Ponadto budowałam i kierowałam silnymi zespołami specjalistów HR w dużych firmach rekrutacyjnych. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że wyróżniają mnie bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji 🤝

Jestem również trenerem – ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu INTRA w Warszawie. Prowadzę szkolenia z kompetencji miękkich oraz szkolę rekruterów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu HR i EB dzielę się w podcaście „HR-UP! HR na wyższym poziomie”, audycji dedykowanej wszystkim tym, którzy są zainteresowani tematyką HR, a więc rekrutacją, onboardingiem pracowników, EB, employee advocacy, diversity w pracy czy szkoleniami.

Moje zainteresowania zawodowe to: rekrutacja, szkolenia, coaching, metody rekrutacji, EB, CX, EA, personal branding, rozwój, prawo pracy, relacje, sztuczna inteligencja. A poza pracą sport, książki, zdrowy tryb życia.

Moje motto: … always look on the bright side of life …